ATELSAN ELEKTRONİK 1988 yılında şahıs firması olarak kurulup; yazar kasa, terazi, baskül ve klima satışı ile 1995 yılına kadar siz değerli esnaf dostlarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

1995 yılında ATELSAN ELEKTRONİK Mak.San. ve Tic.Ltd.Şti. olarak tescil edilmiş Hisarparkı cd. N:12/24 Ulus/ANKARA adresinde hizmet vermeye devam etmiştir.
2002 yılında Libya cd. No:55/A-B Küçükesat/ANKARA adresine taşınmış olup, yeni yerimizde Showroom ve Servis hizmetleri verilmeye başlanmıştır.
2005 yılından itibaren SHARP ve TEKNOKASA marka yazar kasaların yetkili servislik hizmetini vermeye başlamış bulunmaktayız. Bununla birlikte birçok marka, model; yazarkasa, terazi satış ve program hizmeti de vermekteyiz. Günümüz şartlarında sizlere en uygun fiyatlarla ve mümkün olduğunca hızlı teknik destek hizmeti vermeyi ve sizlere daima anahtar teslim çözümler üretmeyi taahhüt ederiz, keza satışını yaptığımız yazarkasa ve terazi ürünlerininde piyasa şartlarında, sizlere en uygun fiyatlarla sunduğumuzu iddaa ediyoruz.
Teknik destek hizmet anlayışımızda ilk müdahele iş yerinizde yapılmaktadır. Eğer atölyemizde müdahele gerektirecek bir problem ise yetkili servis elemanlarımız tarafından cihazınız alınıp, en kısa sürede arızası tespit edilir, size cihazınız hakkında gerekli bilgiler( arızanın sebebi,ücreti vs.) verilir ve mutabakat sağlandıktan sonra cihazın onarımı yapılıp adresinize teslim edilir.
2007 yılıyla birlikte yenilenen internet sitemizde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için teknik destek kısmı aktif hale gelmiştir. Yazar kasalarınızla ilgili her türlü problemin cevabını bu bölümde bulabileceksiniz. Ayrıca internet üzerinden yazar kasalar ile ilgili bize danışabilir ve sipariş verebilirsiniz.
Sektörde 30.yılımıza girerken sizlerden aldığımız güç ve destek ile ikinci bir 20 yılda yine aynı hizmet ve ürün kalitesiyle siz değerli esnaf dostlarımızla çalışmak ümidiyle.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektörde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Atelsan Elektronik Yazar Kasa, Terazi, Baskül, Barkod Otomasyon

Neler Yapıyoruz ?

Atelsan Elektronik Olarak Yazar Kasa, Yazar Kasa Pos, Barkod Otomasyon Sistemleri, Yeni Nesil  Yazar Kasa Modellerinin servis ve satış hizmetini sizlere sunuyoruz, Ayrıca Ürünlerimiz Arasında Klima ve Terazi Gruplarıda Mevcuttur.

Hızlı Teslimat

Yerinde Hızlı Kurulum Ayrıcalığı ile Ankara içi 2 saat içerisinde Ankara Dışı 1 Günde Yazar Kasa ve Terazilerinizi Kurulumu yapıyoruz.

7/24 Destek

Yazar Kasa, Terazi, Barkod Otomasyon Sistemlerinde gerek telefon gerekse yerinde, Online Destek Sunuyoruz.

Mutlu Müşteri

Servis Anlayışımız be Fiyat Politikamız ile Müşter memnuniyeti İle Sizlere 30 Yıldır Hizmet vermekteyiz.